2017 Renault Megane Sedan Yorum ve Fiyatı

Kaslı görünümü, keskin hatları ve sportif görünümüyle dış tasarımı harikalar yaratan 2017 Renault Megane Sedan, yolda göründüğü takdir de kendine hayran bakışlarla göstereceğini belli ediyor.
İç tasarımına baktığımız takdir de ise Multi-sense özelliği, Link2 sistemi ve yenilenmiş gösterge paneli ve dokunmatik bilgi-eğlence ekranıyla 2017 Renault Megane Sedan, yolun durumuna baktığında seyir modunu da değiştirebiliyor.
2017 Renault Megane Sedan, gerçekten de standartlarının çok üstünde bir araç olmakta. Güvenlik sistemlerini incelediğimizde cruise kontrol, şerit takip sistemleri, otomatik far sistemleri, otomatik fren, kör nokta sistemi ve eller serbest bagaj kapağı sistemleriyle modelini çok üst seviylere taşıyor.
Paris Otomobil Fuarı ile birlikte tanıtıma girecek olan 2017 Renault Megane Sedan fiyatları konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Fakat tahminlerimize göre Yeni Megane HB fiyat listesi 74.550TL gibi bir fiyatla başladığına göre 2017 Renault Megane Sedan'ın da fiyat listesi başlangıcı 70.000TL civarı ile başlaması söz konusu olabilir.