2017 Renault Koleos Fiyatı ve Özellikleri

Renault markası yeni çıkardığı modelleri Türkiye piyasasında da satışa çıkarmaya devam ediyor.Talisman,Megane ve gelmek üzere olan Megane Sedan’ın yanı sıra şimdi de 2017 Renault Koleos sırasını bekliyor.
D segmentine ait olan SUV modeli olarak satışa çıkacak olan 2017 Renault Koleos, tasarımı ve yeni donatılmış olan teknolojileri ile ilgi çekici gözüküyor.
2016 yılının son 4 ayı içerisinde satışa çıkması beklenen 2017 Renault Koleos, iki dizel motor olarak versiyonlara sahiplik edecek.1.6lt ve 2.0lt dizel motor olacak olan 2017 Renault Koleos, düz ve otomatik şanzıman olarakta seçilebilecek.
İki farklı pakete sahip olacak olan 2017 Renault Koleos, Touch paketinde yağmur sensörü,geri görüş kamerası, bilgi-eğlence ekranı ve led far ve bir çok donanımı olacak.
Icon paketinde use full LED far,alaşımlı jantlar,şerit takip sistemi ve kör nokta için uyarı sistemi gibi özelliklere sahip olacak.
2017 Renault Koleos fiyatları hakkında bir açıklama yapılmadı.Fakat tahmin olarak Nissan markasının Qashqai modeli ile aşağı yukarı aynı fiyatlara sahip olacağı söyleniyor.Bu yönden baktığımızda ise 2017 Renault Koleos 115.000TL gibi bir fiyat ile satışa çıkacağa benziyor.